daa9d985d9bedb8cd986 d8a7d8a8d8b1 d8a7d985db8cd8af d88c d8a8d8a7d8b1d8b4 d8b3d984d8a7d985d8aadb8c d89b d8a8d8b1d8a7db8c d987d985d8b1d8a7 6519c76689537

کمپین ابر امید ، بارش سلامتی ؛ برای همراهی در مبارزه با کرونا

این روزها که همه دنیا درگیر مبارزه با کرونا است. اهمیتِ داشتن امید و مثبت نگری برای رسیدن به سلامتی و در نتیجه بازگشت به روال عادی زندگی، بیش از پیش ارزش پیدا کرده است. اما این مثبت نگری باید همراه عمل باشد. یکی از راه‌های عملی مبارزه با کرونا، همراهی در حد توان با قهرمانان کادر درمانی است، که در مرکز مبارزه با بحران جهانی کرونا قرار دارند.

الارو به همین جهت کمپین ابر امید، بارش سلامتی را برای قدردانی از قهرمانانی آغاز کرده است، که به علت استفاده از ضدعفونی‌کننده‌ها، با دست‌هایی که از خشکی بیش از حد یا اگزما رنج می‌برند، با کرونا مبارزه می‌کنند.

کمپین ابر امید، بارش سلامتی

هدف اصلی این کمپین ضمن همراهی با کادر درمان، اهدا امید به سلامتی به جامعه است، تا زندگی روزمره به روال عادی خود برگردد.

کمپین با هشتگ #ابر_امید برگزار شده است و در طی آن تعدادی پک مسافرتی پوست خشک شامل شوینده کرمی مناسب انواع پوست، کرم مرطوب ‌کننده مغذی حاوی پرو ویتامین B5 و کرم ضد آفتاب انواع پوست با SPF +50 به اعضای قهرمان کادر درمانی بخش عفونی بیمارستان‌ها اهدا خواهد شد و فعالیت‌هایی نیز در جهت فرهنگ‌سازی امید به سلامتی در سطح جامعه به ویژه در شبکه‌های اجتماعی انجام خواهد شد.

در همین راستا روز چهارشنبه مصادف با ۱۷ اردیبهشت ماه، تیم الارو به بیمارستان امام خمینی تهران که این روزها یکی از اصلی‌ترین مراکز مبارزه با کرونا است، رفته و ۳۰۰ پک شامل اقلام مذکور را به بخش عفونی این بیمارستان اهدا کرد.

بیشتر بدانید  مزایای استفاده از چای سبز به عنوان نوشیدنی

وضعیت فعلی کرونا و کمپین

در حال حاضر در برخی از نقاط جهان خوشبختانه، شاهد کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از هجوم این ویروس هستیم. به همین علت سختگیری‌های مربوط به قرنطینه از سوی دولت‌ها نیز کاهش پیدا کرده است. ولی کرونا همچنان ادامه داشته و کادر درمان درگیر مبارزه با آن هستند.

آنچه واضح است، کرونا برای مدتی مهمان ناخوانده دنیا خواهد بود، اما این امر نمی‌تواند و نباید منجر به متوقف شدن زندگی شود. به همین علت الارو سعی خواهد کرد با ادامه کمپین به بخشیدن امید و مثبت کردن دید مردم، قدمی در بازگشت مردم به جامعه – با رعایت اصول ایمنی بهداشتی – بردارد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.