d988d8acd988d8af d8b1d988d8a7d986daafd8b1d8afd8a7d986 d987d8a7 d8afd8b1 d8afd8a7d8b1d988d987d8a7db8c d984d8a7d8bad8b1db8c d985d8a7d987 64a1b6cdc1766

وجود روانگردان ها در داروهای لاغری ماهواره ای

وجود روانگردان ها در داروهای لاغری ماهواره ای

  افرادی که از اضافه وزن رنج می برند روش های بسیاری را برای رسیدن به وزن دلخواهشان امتحان می کنند. این افراد حتی گاهی تنها با توجه به تبلیغات و بدون در نظر گرفتن عوارض داروها به مصرف برخی از آنها روی می آورند که می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

    خرید محصولات مشابه وجود روانگردان ها در داروهای لاغری ماهواره ای (با ارسال رایگان در تهران)

  • کپسول پیاسودکس اکسیر 15 عدد
  • کپسول سیدرال فورت فارمانوترا 20 عدد
  • قرص آهن مکسوفر پلاس ویرالیان گروه 30 عدد

سازمان غذا و دارو در اطلاعیه ای با اشاره به اینکه داروی لاغری و مکمل‌های ماهواره‌ای غیرمجاز حاوی آمفتامین، سیبوترامین و افدرین می‌باشند که عوارض جبران ناپذیری را برای مصرف کننده ایجاد می‌کند، نام‌های تجاری متابولایف، ترمولایف، ترمالین، زیماکس، پاتینت لاین، آلترا لیپولاین، اکس انا دراین و مجیک اسلیم را از دارو‌های غیرمجاز لاغری است. بنابراین گزارش همچنین متریم، ریلاکر، لیپولاین، اکس انادراین، مجیک اسلیم، متریم، ریلاکر، لیپودراین، جنی سیل، ترمواسلیم، تایم لایف، هربالای آدی فین و بوتانیکال اسلیمینگ نیز از دیگر دارو‌های لاغری ماهواره‌ای هستند که در برخی از قرص‌های روانگردان وجود داشته و موجبات اختلالات روانی در مصرف کننده را فراهم می‌آورند.

در اطلاعیه روابط عمومی سازمان غذا و دارو تاکید شده که فروشندگان دارو و مکمل‌های نام برده با تبلیغات زیاد تلاش می‌کنند گیاهی بودن یک فرآورده را مترادف با عدم وجود عارضه قرار داده و باعث فریب اذهان عمومی شوند.

    همچنین بخوانید

  • چاق شدن راحت تر از لاغر شدن
  • چرا برخی افراد با وجود پرخوری لاغر هستند؟
  • دلایل عجیبی که چرا دارید وزن اضافه می کنید
بیشتر بدانید  آیا پارکینسون درمان دارد؟ هه چیز درباره‌ی پارکینسون

با اشاره به تنوع زیاد دارو و مکمل‌های لاغری غیرمجاز اکثر آنها مانع اشتهای افراد می‌شوند کما اینکه عموم ترکیباتی که در این دارو‌ها وجود دارد شامل موادی است که باعث بروز مشکلات روانی در فرد می‌شود و در برخی از افراد را دچار مشکلات گوارشی می‌کند. روابط عمومی سازمان غذا و دارو از مردم خواسته است به دلیل اشتیاق برای بدست آوردن وزن مناسب در کمترین زمان به سمت این محصولات نروند که قطعا پس از مواجهه با در بسته متوجه ناآگاهی و ساده اندیشی خود درباره شبکه‌های ماهواره‌ای خواهند شد. 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.