d985d8add8b5d988d984d8a7d8aa d8a7d984d8a7d8b1d988 d8b3d8a7d8aed8aa daa9d8acd8a7d8b3d8aad89f 6519484d4bd79

محصولات الارو ساخت کجاست؟

در پاسخ به سوال محصولات الارو ساخت کجاست؟ باید گفت فرمولاسیون محصولات برند الارو توسط آزمایشگاه‌های وناژ در جنوب فرانسه شهر آنژه تهیه شده و در فرانسه و کانادا و سوئیس تولید می‌شوند. محصولات تخصصی پوست الارو با استفاده از سال‌ها‌ تجربه محققین وناژ و دانش روز اروپایی در سال ۲۰۰۷ برای اولین بار، با شعاری مخفف از سه لغت فرانسوی زن، هنر و آب عرضه شد.

ﺑﺮﻧﺪ اﻻرو به علت فرمولاسیون منحصر به فرد خود به سرعت مورد استقبال به ویژه در رده ضد آفتاب ها قرار گرفت و محصولات آن به تایید درماتولوژیست‌ها و متخصصان پوست رسید. محصولات الارو همراه تامین نیازهای اساسی و روزانه پوست شما، زیبایی را به پوست شما هدیه می‌کنند.

الارو برای حفظ کیفیت محصولات و تضمین سلامتی پوست شما از مواد اولیه درجه یک و سازگار با پوست شما استفاده می‌کند و برای هر نوع پوستی، محصول تخصصی مراقبت از پوست ویژه‌ای را عرضه کرده است. کیفیت بالا مهم‌ترین شعار و خواسته وناژ است و به همین علت همواره با استفاده از دانش روز، کیفیت محصولات خود را ارتقاء می‌دهد.

چطور محصولات اورجینال الارو را تهیه کنیم؟

محصولات الارو توسط شرکت ویوناسان به ایران وارد شده و تنها در داروخانه‌ها، فروشگاه‌های معتبر آرایشی و بهداشتی و وب‌سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی توزیع می‌شود. شما می‌توانید مراکز فروش محصولات الارو را در این قسمت مشاهده کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره محصولات الارو، پیج اینستاگرام الارو را با آدرس ellaro.ir@ دنبال کنید.

فلسفه اصلی الارو، ماندگاری با نامی شناخته شده و قابل اعتماد در صنعت مراقبت از زیبایی است. رشد شهرت الارو به عنوان محصولی که به مشتریان در راه رسیدن به وقار و زیبایی پوست کمک می‌کند، هدف غایی ماست. تلاش بی حد و اندازه برای رساندن محصولات الارو به هر میز آرایش در هر خانه‌، به دلیل دسترسی مردم به محصولات مراقبت از پوست با کیفیت است.

بیشتر بدانید  نحوه انتخاب ضد آفتاب و استفاده از ضد آفتاب ها

در الارو سلامتی شما بیش از هر چیز برای ما ارزش داشته و با تمرکز بر این اصل، محصولات فرموله، تولید و بسته‌بندی می‌شوند. بسته بندی محصولات الارو کاملا حرفه‌ای بوده و دارای هیچگونه نقصان هندسی نیست. امیدواریم به سوال محصولات الارو کجاییه و ساخت کجاست، یک بار برای همیشه پاسخ داده باشیم.


شما تاکنون از کدام محصولات الارو استفاده ‌کرده‌اید؟ کدام یک را بیشتر می‌پسندید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.