d985d8a7d985 d985d986d8a7d8b3d8a8 d8a8d8b1d8a7db8c d9bed988d8b3d8aa d987d8a7db8c d8add8b3d8a7d8b3 da86db8cd8b3d8aad89f 6519469fc57a7

مام مناسب برای پوست های حساس چیست؟

نمک‌های فلزی موجود در اکثر مام رول ‌های ضد تعریق با ایجاد پلاگین در مجرای عرق، موجب کاهش تعریق بدن می‌شوند. این نمک‌ها از ترکیباتی شامل آلومینیوم تشکیل شده‌اند که ممکن است برای پوست‌های حساس مضر باشند. از این رو اگر پوست شما نسبت به این مواد حساس است، به هنگام استفاده از مام رول ضد تعریق مخصوص پوست حساس خود، بهتر است که قبل از استفاده آن، مقداری از محصول را بر روی بخش کوچکی از پوست خود تست کرده و درصورتی که علائمی مانند قرمزی، التهاب و یا سوزش را مشاهده نکردید به استفاده از آن ادامه دهید.

ضرورت استفاده از مام مخصوص برای پوست های حساس

اگر پوست حساسی دارید، استفاده از مام مخصوص مناسب نوع پوست خود، سلامت پوستتان را تضمین کرده و انتخاب بسیار مناسبی است تا علاوه بر رفع بوی نامطبوع بدن، سلامت بدن شما را نیز تضمین کند.

مشخصات و ویژگی های مام مناسب برای پوست های حساس

تعریق انسان یکی از موارد و یا می‌توان گفت مشکلاتی است که افراد در تمام فصول سال به خصوص در فصل گرما با آن مواجه هستند، از این رو استفاده از مام رول مخصوص برای کاهش تعریق نیاز است. آلومینیومی که در یک دئودورانت ضد تعریق وجود دارد، می‌تواند پوست حساس را تحریک کند. بنابراین اگر مستعد ابتلا به بثورات پوستی یا خارش هستید، دئودورانتی را انتخاب کنید که فاقد آلومینیوم بوده و بتواند باکتری‌های ایجاد کننده بو در سطح پوست را بکشد.

بیشتر بدانید  ۱۰ غذای برتر افزایش دهنده تستوسترون

بهترین مام مخصوص پوست حساس کدام است؟

میزان ماندگاری مام‌ها، نوع رایحه و فرمولاسیون آن‌ها، محصولات ضد تعریق را از یکدیگر متمایز می‌کند. در این میان می‌توان از دئو رولان دئودورانت الارو، تحت عنوان دئودورانت ضد تعریق الارو و دئودورانت فاقد آلومینیوم الارو یاد کرد که محصول رولان فاقد آلومینیوم این برند، به عنوان بهترین مام مخصوص پوست حساس به شمار می‌آید.

مام پوست حساس فاقد آلومینیوم الارو

رولان دئودورانت فاقد آلومینیوم الارو با رایحه ملایم خود، برای افرادی که دارای پوست‌ حساس هستند، مناسب بوده و سلامت پوست را تضمین می‌کنند. این مام رول برند الارو حاوی عصاره ساج و مریم گلی بوده که به عنوان یک مرهم موضعی، سلامت پوست شما را تضمین کرده و مانع از ایجاد حساسیت‌های پوستی می‌گردد. همچنین این محصول بدون مسدود کردن منافذ پوست و برجا گذاشتن لک بر روی لباس به رفع بوی نامطبوع بدن نیز کمک می‌کند.

مام فاقد آلومینیوم مناسب پوست حساس شامل چه ترکیباتی است؟

مام رول مخصوص پوست حساس الارو شامل ترکیباتی است که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

  1. این محصول دارای ترکیباتی ملایم و غیر حساسیت زا و فاقد عطر، الکل و آلومینیوم است.
  2. حاوی ترکیبات مرطوب کننده است.
  3. دارای خاصیت ضد تعریق است.
  4. حاوی رایحه ملایم و دلپذیر است.
  5. حفاظت ۲۴ ساعته در برابر بو و رطوبت را انجام می‌دهد.

روش مصرف مام های مناسب پوست های حساس چگونه است؟

مام رول‌ های ضد تعریق الارو ۲۴ ساعته بوده و بهتر است به صورت روزانه استفاده شوند. برای اینکه کارکرد تاثیر مام رول به حداکثر برسد، بر روی پوست خشک و تمیز زیر بغل خود و با دو تا سه حرکت به سمت بالا و پایین، مام رول را زیر بغل خود بزنید. این تکنیک به شما کمک می‌کند تا تمام غدد عرقی خود را با لایه‌ای از مام بپوشانید. سپس چند دقیقه قبل از لباس پوشیدن به مام رول فرصت دهید تا خشک شود. این تأخیر باعث خشک شدن آن شده و از مالیده شدن بر روی لباس‌هایتان جلوگیری می‌کند.

بیشتر بدانید  میسلار واتر و شیر پاک کن چه شباهت و تفاوتی دارند؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.