d8b7d8b1db8cd982d987 d8a7d8b3d8aad981d8a7d8afd987 d8a7d8b2 daa9d8b1d985 d8b6d8afd8a2d981d8aad8a7d8a8 6519c7de5ddd4

طریقه استفاده از کرم ضدآفتاب

داشتن پوست سالم, زیبا و باطراوت یکی از دغدغه های افراد مختلف است. این روزها که به دلایل مختلف سلامت پوست بیشتر در خطر است وآلودگی هوا, نوع تغذیه و مواد غذایی, لوازم آرایشی که مورد استفاده قرار می گیرد و موارد مشابه می تواند تاثیر بسیار زیادی در شادابی و سلامت پوست داشته باشد. عوامل محیطی همچون خشکی یا رطوبت هوا, اشعه های مضر نور خورشید و … از جمله عواملی است که باید به روش های مختلف کنترل شوند زیرا می توانند تاثیرات مخربی بر روی پوست داشته باشند. برای مثال شما می توانید به وسیله استفاده از کرم ضدآفتاب مناسب پوست خود را تا حدزیادی از اشعه های مضر آفتاب محافظت کنید این کرم می تواند از پیری زودرس پوست شما, بسیاری از بیماری های پوستی ناشی از نور خورشید محافظت کند و زیبایی و لطافت را برای شما به ارمغان آورد.

در این میان طریقه استفاده از کرم ضدآفتاب نیز بسیار دارای اهمیت می باشد همچنین نوع محصول انتخابی شما نیز دارای اهمیت است و باید بتوانید محصولی با کیفیت انتخاب کنید.

در هنگام استفاده از محصولات مراقبت از پوست نکات بسیاری وجود دارد که با رعایت آنها هم نتیجه بهتری حاصل می گردد و هم در مدت زمان مناسب و درستی محصول مراقبت از پوست شما اثرگذاری لازم را خواهد داشت. این قائده برای اکثر این محصولات صادق است و باید برای استفاده از این محصولات روش و شرایط استفاده از آن‌ها را نیز به خوبی یاد گرفته و رعایت کنید.

برای مثال هنگام استفاده از آب رسان یا ماسک باید پوست را از تمام آلودگی ها و انواع آرایش پاک کنید تا موادی که روی پوست قرار میگیرند بتوانند اثرگذار باشند, به هنگام استفاده از کرم پودر باید محصولات مراقبتی مناسب را پیش از استفاده از کرم پودر استفاده کنید تا هم پوستتان کمتر آسیب ببیند و هم کرم پودر شما به خوبی روی پوست اصطلاحا بنشیند و حالت یکدست و یکنواختی داشته باشد. هنگامی که یکی از محصولات مراقبت از پوست که بسیار دارای اهمیت است و باید به صورت مداوم از آن استفاده کرد، کرم ضدآفتاب است. این محصول باید عضو جدانشدنی مراقبت های پوستی شما باشد و در هر شرایطی، در هر فصلی، در هر مکانی از کرم ضدآفتاب به درستی استفاده کنید.

بیشتر بدانید  Oops!

اینکه چه کرم ضدآفتابی را انتخاب، برای چه نوع پوستی از چه محصولی استفاده می‌کنید و … بسیار با اهمیت است ولی اگر از محصول خوب به روش اشتباه استفاده کنید شاید نتیجه مطلوب حاصل نشود و وقت و هزینه شما به هدر برود. طریقه مصرف کرم ضدآفتاب با اینکه بسیار ساده است ولی اهمیت زیادی دارد اینکه چه زمانی از کرم ضدآفتاب استفاده کنید یا با چه فاصله زمانی کرم خود را تجدید کنید. برای اینکه نتیجه مطلوب حاصل شود با کمی تحقیق می توان طریقه استفاده از کرم ضدآفتاب را آموخت و بابه کاربردن این آموزه ها پوستی شاداب و جوان داشت. ضدآفتاب الارو نیز مانند بسیاری از دیگر ضدآفتاب ها روش مصرف یکسانی دارد.

اشتباهات رایج در استفاده از کرم ضدآفتاب

بعضی از افراد به دلیل داشتن پوستی با رنگ تیره گمان می کنند که به استفاده از کرم ضد آفتاب احتیاجی ندارند ولی این تفکر اشتباه است و هر کسی با هر رنگ و نوع پوستی باید طریقه استفاده از کرم ضدآفتاب را بداند و از آن استفاده کند.

 تجدید کرم ضد آفتاب یکی از مسائل مهم در یادگیری طریقه استفاده از کرم ضدآفتاب زمان تجدید کرم می باشد با توجه به تیرگی یا روشنی پوستتان از ۲ ساعت تا ۴ ساعت زمان تجدید کرم متفاوت است و باید در بازه های زمانی ثابت و یکنواخت این کار انجام شود.

در همه فصل ها ضدآفتاب فراموش نشود

حتی در زمستان و روزهای ابری نیز باید از کرم ضدآفتاب مصرف کنید، شاید شما نور خورشید را به قوت روزهای تابستانی احساس نکنید ولی اشعه های نور خورشید همچنان وجود دارند و می توانند ایجاد آسیب کنند. همچنین علاوه بر صورت بقیه قسمت های بدن که تحت تابش خورشید هستند نیز باید با کرم ضدآفتاب پوشانده شوند. برای مثال دست‌ها و پاها که نور خورشید به آنها نیز می‌تابد باید به خوبی با کرم ضدآفتاب پوشانده شوند. شما می‌توانید از ضدآفتاب الارو بر روی تمام قسمت‌های پوست استفاده کنید.

بیشتر بدانید  آشنایی با خواص متعدد هسته انگور

از میزان کافی کرم ضدآفتاب استفاده کنید

 اینکه از مقدار کمتری کرم استفاده کنید با استفاده نکردن تفاوت آنچنانی ندارد باید لایه ای ضخیم از کرم را روی پوست قرار دهید و آن را با دست یا ابزار مخصوص روی سطح پوست پخش کنید.

پوست سر, گوش و لب ها را فراموش نکنید و از محصولات مخصوص برای این بخش ها نیز استفاده کنید همینطور از سولاریوم استفاده نکنید استفاده از سولاریوم مانند آفتاب گرفتن به مدت یک روز کامل بدون ضدآفتاب است. نیم ساعت قبل از بیرون رفتن از منزل از ضدآفتاب با توجه به روش های درست طریقه استفاده از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

دقت داشته باشید فقط استفاده از محصولات آرایشی دارای ضدآفتاب کافی نیست و باید ابتدا از کرم ضدآفتاب با SPF مناسب نیز استفاده کنید ضدآفتاب الارو این امکان را برای شما فراهم می کند تابرای موقعیت های مختلف از ضدآفتاب با SPF های مختلف مصرف کنید و این تنوع در محصولات الارو وجود دارد.

حدفاصل ۱۰ صبح تا ۴ بعد از ظهر مخصوصا در روزهای گرم تابستانی تا حد ممکن تحت تابش مستقیم خورشید و بیرون از مکانهای بسته قرار نگیرید زیرا تابش نور خورشید در این ساعات حداکثر است.

به طور کلی باید به خاطر داشته باشید که با توجه به نوع پوستتان می توانید از هر کرم ضدآفتابی که دوست دارید استفاده کنید فرقی نمی کند این کرم یک ضدآفتاب رنگی باشد یا غیر رنگی و یا از محصول ایرانی استفاده می کنید و یا خارجی بلکه با تحقیق و صحبت با متخصص کرم مناسب برای خود را انتخاب کنید و با استفاده مداوم آن پوستی سالم داشته باشید برای مثال می‌توانید از ضد آفتاب های الارو به منظور محافظت از پوست خود استفاده کنید و از ایجاد بسیاری از عارضه های پوستی جلوگیری کنید.

بیشتر بدانید  فواید مصرف کپسول پاورفیت برای سیستم ایمنی بدن

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.