d8b1d8a7d987d986d985d8a7db8c d8a7d8b5d988d984 d8a2d8b1d8a7db8cd8b4 d8a8d8b1d8a7db8c d981d8b5d984 d8b2d985d8b3d8aad8a7d986 64a15eda03834

راهنمای اصول آرایش برای فصل زمستان

آیا از انواع اصول آرایشی مناسب فصل های مختلف آگاهی دارید؟ تا به حال به این نکته فکر کرده اید که هر فصل آرایش متفاوت و مخصوص به خود را دارد و باید نکات مربوط به آرایش فصل های مختلف را رعایت کنید تا ظاهری زیباتر و آرایشی چشم نواز داشته باشید.

پاییز و زمستان را می توان فصل هایی دانست که بی هیچ نگرانی می
توانید از آرایش با رنگ های گرم استفاده کنید برعکس تابستان که بهتر است از رنگ
های سرد و خنثی در آرایش استفاده شود. البته باید به این نکته توجه داشته باشید با
اینکه فصل سرد زمستان به شما مجوز استفاده از رنگ های پررنگ را در آرایش می دهد
ولی نباید بیش از حد از لوازم آرایش مختلف استفاده کرده و با این کار ظاهری
نامناسب را ایجاد خواهید کرد.

به خاطر داشته باشید چه در فصل زمستان و چه در تابستان باید از
ضدآفتاب مناسب پیش از آرایش استفاده کنید و از ابزار مختلف مراقبت از پوست برای
داشتن پوستی سالم و شاداب کمک بگیرید پیش از استفاده از انواع لوازم آرایش, کرم های مرطوب کننده و آب رسان مناسب
پوستتان را استفاده کنید و تمام مراحل آماده سازی پوست را به دقت انجام دهید تا
آرایش به خوبی روی پوست شما بنشیند و جلوه ی بیشتری داشته باشد.

رژ لب

زمستان فصل استفاده از رژهای پررنگ است اگر تا به حال فرصت استفاده از رژلب های پررنگ و زیبای خود را بدست نیاورده اید این زمستان می تواند فرصتی باشد تا با اعتماد بنفس از این رنگ ها استفاده کنید. قرمز, زرشکی و یا بنفش می تواند یکی از انتخاب های مناسب آرایش برای فصل زمستان باشد. یک رژلب قرمز و یا نارنجی پررنگ به همراه کمی ریمل و کرم پودر ( در صورت تمایل شما ) در کنار کمی براق کننده ی لب می تواند یک آرایش زمستانی کامل و بی نظیر را برای شما خلق کند. به یاد داشته باشید زمستان و آرایش برای فصل زمستان به این مفهوم نیست که از انواع رنگ ها و لوازم آرایش مختلف در کنار هم و بی هیچ قاعده ای استفاده کنید زیرا این روش فقط باعث تلف شدن و هدر رفت وقت و هزینه می شود و در نتیجه ی کار نیز زیبایی حاصل نمی شود.

Suitable for winter lipstick

استفاده از رژ گونه را فراموش نکنید

بیشتر بدانید  21 مزایای گلاب برای زیبایی پوست و درمان مو

از یک رژ گونه ی ملایم استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که ظاهر زیبا و شادابی خواهید داشت حتی در زمستان نیز توصیه نمی شود رژ گونه های غلیظ و پررنگ استفاده کنید و اصول و راهنمای آرایش بر استفاده از رژگونه ی هلویی و یا صورتی کمرنگ تاکید دارد.

آرایش زمستانی به همراه خط چشم

وقتی راهنمای آرایش یه شما  مجوز استفاده از رنگ های پررنگ و غلیظ در آرایش برای فصل زمستان را داده است نباید یک خط چشم زیبا و کامل را دست دهید. درصورتی که اصول آرایشی و کشیدن یک خط چشم مناسب را بلد هستید آرایش زمستانی خود را با یک خط چشم زیبا تکمیل کنید. پیش نهاد می شود یک خط چشم دنباله دار زیبا را حتما امتحان کنید این خط چشم می تواند تاثیر بسیاری بر زیبایی آرایش شما داشته باشد. اگر تا به حال خط چشم نکشیده اید و یا کشیدن خط چشم را بلد نیستید بهتر است چندین بار کشیدن انواع خط چشم را امتحان کنید تا بتوانید به نتیجه ای زیبا و مطلوب دست یابید. خط چشم برای پلک بالا و پایین به همراه یک رژلب پررنگ و زیبا نیز می تواند یک آرایش جذاب و کامل را برای شما خلق کند. این اطمینان را داشته باشید که با این آرایش چهره ی شما هیچ کمبودی نخواهد داشت.

سایه ی چشم

پیشنهاد می شود اگر استفاده از سایه ی چشم را به خوبی بلد هستید و می توانید به خوبی رنگ های مختلف سایه هارا در کنار هم استفاده کنید و به طور کلی نتیجه ای مطلوب را خلق کنید پیش نهاد می شود از سایه ها مخصوصا سایه ی برنزه در آرایش برای فصل زمستان استفاده کنید. این سایه می تواند به زیباتر به نظررسیدن آرایش شما کمک کند.

بیشتر بدانید  استفاده از کرم ویتامین C در برابر تابش آفتاب مضر است؟

سایه ی قهوه ای می تواند یکی از بهترین رنگها برای زمستان
باشد این رنگ گرمای ویژه ای به پوست شما می دهد و بسیار چشم نواز است. همچنین می
توانید از سایه ی سبز یا آبی نیز برای این فصل استفاده کنید این رنگ ها می توانند
کامل کننده ی یک آرایش زمستانی مناسب باشد.

Use of glitters and acrylic

استفاده از براق کننده ها و اکلیل

به طور کلی استفاده ی بیش از حد از هرکدام از لوازم آرایشی می تواند نتیجه ی مطلوبی نداشته باشد. استفاده از اکلیل یا براق کننده ها در آرایش نیز احتیاج به مهارت و شناخت اصول آرایشی دارد شما درصورتی که این اصول را به خوبی بشناسید می توانید از براق کننده ها نیز به اندازه ی کافی و مقدار درست در آرایش خود به جهت زیباتر شدن استفاده کنید. دقت داشته باشید براق کننده ی مناسب و با کیفیت را با دقت کافی انتخاب و استفاده کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.