d8a8d987d8aad8b1db8cd986 daa9d8b1d985 d988db8cd8aad8a7d985db8cd986 d8b3db8c d8a8d8b1d8a7db8c d9bed988d8b3d8aa d985d8a7 da86d987 daa9d8b1 6519c8c503dc6

بهترین کرم ویتامین سی برای پوست ما چه کرمی است؟

واقعا ویتامین سی چه تاثیری بر سلامت پوست دارد؟ آیا کرم ویتامین C واقعا بر روی پوست موثر است؟ بهترین کرم ویتامین سی را چطور انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سوالات پیش از هر چیز باید در مورد ویتامین سی بیشتر بدانیم تا ببینیم چه تاثیری روی پوست و موی ما دارد.

ویتامین C چیست و بهترین کرم ویتامین سی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

ویتامین سی یک ریز مغذی بسیار حیاتی در بدن پستانداران است. ویتامین سی مزایای بسیار زیادی داشته و روی سلامت انسان تاثیر بسزایی می‌گذارد. در حقیقت بدون وجود میزان کافی از ویتامین C بدن همیشگی احساس خستگی می‌کند و سیستم دفاعی آن بسیار تضعیف می‌شود. تنها با مصرف ویتامین C می‌توان به سلامت فیزیکی بدن کمک کرد.

یکی از اصلی‌ترین موادی که برای ترمیم و بازسازی پوست کاربرد دارد، کلاژن است. کلاژن به صورت طبیعی در بدن هر کس ساخته می‌شود اما عوامل مختلف در ساخت این ماده حیاتی اختلال ایجاد می‌کنند.

یکی از اصلی‌ترین موادی که در ساخت کلاژن نقش دارد، همین ویتامین سی است. با وجود اینکه ویتامین سی از نظر بسیاری از افراد کم اهمیت می‌آید و تصور می‌کنند که نبود این ویتامین تاثیر زیادی بر سلامت ندارد، این ویتامین در ساخت کلاژن نقش حیاتی دارد. اساسا بدون وجود ویتامین C، به صورت کلی کلاژن سازی در بدن متوقف می‌شود.

اما اگر تصور می‌کنید کلاژن سازی تنها نقش ویتامین سی در حفظ سلامت پوست و موی شماست، سخت در اشتباهید. مزایای ویتامین سی برای پوست شما فرای کلاژن سازی خواهد بود. کرم های ویتامین سی زیادی در بازار مصرف وجود دارند و در انتخاب بهترین کرم ویتامین سی باید توجه داشته باشید که این کرم باید قبل از هر چیز ویتامین سی کافی را به پوست شما رسانده و پوست شما را روشن کرده و چین و چروک ها را رفع کند.

بیشتر بدانید  مام مناسب برای پوست های حساس چیست؟

چطور از کرم ویتامین سی استفاده کنیم؟

برای تامین ویتامین سی مورد نیاز پوست، باید آن را به صورت موضعی مصرف کنید. اما قطعا مالیدن یک قرص جوشان روی پوست منطقی به نظر نمی‌رسد! به همین دلیل شما باید از بهترین کرم ویتامین سی استفاده کنید.

برند‌های مختلف آرایشی بهداشتی، اقدام به تولید کرم ویتامین C می‌کنند. کرم ویتامین C برای بازسازی و ترمیم پوست نیز کاربرد دارد و حتی می‌تواند ترک‌های عمیق پوستی را نیز در مرور زمان ترمیم کند.

برند‌های مختلفی در حال حاضر کرم ویتامین C را به بازار عرضه می‌کنند، برند فرانسوی الارو قادر است شما را از مصرف سایر مکمل‌های این ویتامین برای پوستتان بی نیاز کند. با مصرف این ویتامین کلاژن سازی پوست شما مجددا آغاز خواهد شد و پوست شما خاصیت ارتجاعی خود را به دست خواهد آورد.

پوست شما هر روز به میزان معینی ویتامین سی نیاز خواهد داشت. با پوست خود بیش از این مهربان باشیم! این تنها پوستی است که تا آخر عمر داریم!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.