d8a8d987d8aad8b1db8cd986 daa9d8b1d985 d8b6d8af d8a2d981d8aad8a7d8a8 d8aed8a7d8b1d8acdb8c daa9d8afd8a7d985 d8a7d8b3d8aad89f d8b6d8af d8a2 651948895ef2b

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی کدام است؟ ضد آفتاب خوب چه ضدآفتابی است؟

برای اینکه بتوانیم بهترین کرم ضد آفتاب خارجی مناسب پوست خود را انتخاب کنیم، باید نوع پوست خود را بشناسیم. ضد آفتاب ها قرار است از پوست ما در مقابل اشعه زیان آور نور خورشید محافظت کنند.

ضد آفتاب ها معمولا در SPF های متفاوتی تولید می‌شوند. SPF یا همان Sun Protection Factor، فاکتور محافظتی در برابر نور خورشید است. تصور اینکه هر چه عدد SPF بالاتر باشد، ضد آفتاب بهتر است، غلط است. SPF ضد آفتاب را باید با توجه به رنگ پوست خود و میزان تابش خورشید انتخاب کنید.

به طور مثال، اگر پوست شما بسیار روشن و یا روشن است، باید از ضد آفتابی با SPF50 و بالاتر استفاده کنید، پوست‌های روشن تا متوسط بهتر است از ضد آفتاب ۳۰ تا ۵۰ استفاده کرده و کرم ضد آفتاب را هر ۲ ساعت یکبار تجدید کنند.

مقدار استفاده از ضد آفتاب باید به اندازه کافی باشد، به طوری که کل صورت را در برگیرد. به این منظور ۳۰ دقیقه قبل از در معرض تابش قرار گرفتن، باید به اندازه ۵/۲ بند انگشت از کرم را برداشته و روی کل صورت بزنید و خوب ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

خصوصیات بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

خصوصیات بهترین کرم ضد آفتاب خارجی چیست؟ چرا باید از پوست در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت کنیم؟ برای شناخت بهترین کرم ضد آفتاب خارجی لازم است تا نکاتی را درباره نور خورشید بدانیم. نور خورشید دارای اشعه‌های مضری مثل فرابنفش و مادون قرمز است، فرابنفش از اشعه‌های UVA، UVB و UVC تشکیل شده است.

اشعه UVC که از همه خطرناک‌تر است، معمولا توسط لایه ازون جذب شده و به پوست نمی‌رسد. اما UVA و UVB به پوست ما رسیده و باعث مواردی مثل سوختگی تا سرطان پوست می‌شوند. مادون قرمز یا IR نیز می‌تواند باعث ایجاد سوختگی در پوست شود.

بیشتر بدانید  مکملهای تقویت سیستم ایمنی بدن

اشعه پیر کننده UVA

این اشعه قدرت نفوذ پذیری بسیار بالایی دارد و می‌تواند تا لایه‌های زیرین پوست نفوذ کند. به همین دلیل باعث ایجاد تغییراتی در ساختار DNA پوست می‌شود و باعث جهش ژنی و در نهایت سرطان پوست خواهد شد. همچنین مشکلات دیگری مثل پیری و چین و چروک و همچنین لک بر روی پوست را ایجاد می‌کند.

اشعه UVB

این اشعه هر چند قوی‌تر از UVA است، اما قدرت نفوذ به لایه‌های زیرین پوست را ندارد، ولی می‌تواند موجب آفتاب سوختگی، چین و چروک و لک روی پوست شود. این اشعه به اشعه آفتاب سوختگی نیز معروف است.

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی کرمی است، که علاوه بر محافظت‌های لازم در برابر UVA، UVB و IR، آبرسانی لازم به پوست شما را انجام داده و آن را ترمیم کند. این کرم ضمن حفظ رطوبت طبیعی پوست با داشتن ضد التهاب‌ها و ضد چروک ها می‌تواند از پوست شما محافظت کند.

توجه داشته باشید که بهترین کرم برای شما کرمی است که مناسب پوست شما باشد. اگر پوست شما چرب است، باید از ضد آفتاب فاقد چربی که ترشح سبوم پوست را نیز کنترل می‌کند، استفاده کنید. در غیر این صورت کرم شما باید دارای کمی چربی باشد تا پوست شما زیر آفتاب خشک نشود.

بهترین کرم ضد آفتاب خارجی سبک است و تنفس طبیعی پوست شما را حفظ می‌‌کند. این ضد آفتاب، ماندگاری طولانی دارد و در صورت تعریق از بین نمی‌رود.

ضد آفتاب ها و افترسان الارو

الارو نیز با در نظر داشتن تمام نیازهای پوست، ضد آفتاب های خوب و با کیفیتی تولید کرده است و در دسته‌بندی‌های مختلف به بازار عرضه کرده است.

ضد آفتاب های الارو تمام خصوصیاتی را که از بهترین کرم ضد آفتاب خارجی انتظار دارید، در فرمولاسیون خود عرضه می‌کنند. الارو برای تمام سنین و انواع پوست، ضد آفتاب تولید کرده است که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

ضد آفتاب های فاقد چربی با SPF 50+

این کرم ضد آفتاب مناسب پوست چرب، فاقد چربی بوده و دارای SPF 50+ هستند. از پوست در مقابل اشعه‌های زیانبار UVA، UVB و IR محافظت می‌کنند، ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند و با متعادل‌سازی سطح پوست و خاصیت آنتی باکتریالی که دارد، از ایجاد آکنه روی پوست جلوگیری می‌کند. ضد آفتاب پوست چرب الارو در رنگ‌بندی‌های مختلف عرضه شده است.

بیشتر بدانید  حقایقی در مورد سیگار و دخانیات

رنگبندی‌ ضد آفتاب های فاقد چربی الارو

 بی رنگ، بژ روشن و بژ طبیعی رنگبندی‌ این مدل ضد آفتاب هستند.

  • بی رنگ برای افرادی مناسب است که نمی‌خواهند ضد آفتاب روی پوستشان احساس و یا دیده شود.
  • رنگ بژ روشن برای افرادی با پوست روشن مناسب است و رنگی بسیار طبیعی و پوشانندگی طبیعی دارد و برای کسانی که در استفاده روزانه نمی‌خواهند از کرم پودر استفاده کنند، مناسب است.
  • رنگ بژ طبیعی برای افرادی با پوست گندمی مناسب است و با استفاده از آن پوستی زیبا و خوش رنگ خواهید داشت که در مقابل آفتاب محافظت نیز می‌شود.

الارو ضد آفتاب های کرم پودری فاقد چربی هم تولید کرده است.

ضد آفتاب های فاقد چربی الارو مناسب پوست های چرب

ضد آفتاب انواع پوست با SPF 50+

این ضد آفتاب با داشتن تمام خصوصیات یک ضد آفتاب خوب و به واسطه داشتن تیتانیوم دی اکسید از فیلترهای فیزیکی هم برخوردار است و می‌تواند پوست را به خوبی در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت کند. ضد آفتاب انواع پوست الارو داری ضد چروک است و می‌تواند به طور کامل از پیری پوست جلوگیری نماید.

این ضد آفتاب نیز در سه تناژ رنگی بی رنگ، بژ روشن و بژ طبیعی تولید و عرضه شده است.

ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی با SPF 30

این محصولات تمام خصوصیات ضد آفتاب های فاقد چربی را دارند. علاوه بر آن در برابر تعریق بسیار مقاوم بوده و بسیار مات هستند و از برق افتادن روی پوست جلوگیری می‌کنند.

ضد آفتاب کرم پودری فاقد چربی الارو ، پوشش کرم پودر را دارند و کاملا لک های پوست را کاور می‌کنند. خاصیت آنتی باکتریال و ضد آکنه نیز دارند. این ضد آفتاب الارو در سه رنگبندی بژ روشن، بژطبیعی و کاراملی موجود است.

ضد آفتاب کرم پودری انواع پوست با SPF 25

الارو برای انواع پوست ضد آفتاب کرم پودری تولید کرده است. همانطور که گفتیم، بهترین کرم ضد آفتاب خارجی ، ضد آفتابی است که از پوست در مقابل اشعه‌های زیان آور نظیر UVA و UVB محافظت کند.

ضد آفتاب کرم پودری انواع پوست الارو علاوه بر محافظت پوست، بافت سیلیکونی دارد و روی پوست، کاوری کاملا ابریشمی و مخملی ایجاد می‌کند. این کرم در مقابل آب و تعریق ماندگاری بالایی دارد و به دلیل داشتن ویتامین E، خاصیت آنتی اکسیدانی، مرطوب کنندگی و محافظت کنندگی از پوست دارد. پس برای انواع پوست مناسب است.

بیشتر بدانید  آیا نمک درمان میگرن می باشد؟

این ضد آفتاب کرم پودری در سه رنگ بژ روشن، بژ طبیعی و کاراملی تولید شده است. رنگ کاراملی برای افرادی که پوست سبزه و برنز دارند، مناسب است و رنگ برنزِ خیلی خوشرنگ و زیبایی روی پوست ایجاد می‌کند.

ضد آفتاب های کرم پودری الارو SPF25

کرم ضد آفتاب مینرال با SPF 30

این کرم ضد آفتاب فیلتر شیمیایی ندارد و با بهره‌گیری از تیتانیوم دی اکساید و زینک اکساید فیلتر فیزیکی در سطح پوست ایجاد کرده و از پوست محافظت کامل می‌کند و کاملا ضد آلرژی است.

کودکان، خانم‌های باردار و افرادی که حساسیت شدید پوستی دارند، می‌توانند با خیال راحت از کرم ضد آفتاب مینرال الارو استفاده کنند. این ضد آفتاب در برابر آب و تعریق بسیار مقاوم است و برای کسانی که کارهای زیبایی پوست مثل لیزر، پیلینگ، میکرودرم و… انجام داده‌اند، گزینه خوبی است. هم‌چنین خاصیت مرطوب کنندگی و ضد التهابی نیز دارد.

کرم ضد آفتاب کودک با SPF 30

کرم ضد آفتاب کودک الارو کاملا مناسب پوست لطیف و حساس کودک تهیه و تولید شده است و با داشتن فیلترهای قوی، کاملا از پوست کودک شما در مقابل اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند.

بسیار سبک، ضد آب و ضد تعریق است و با دارا بودن ویتامین E و روغن جوجوبا، پوست‌های آسیب دیده را التیام می‌بخشد. این ضد آفتاب، فیلتر فیزیکی نیز دارد، نرم کننده و مرطوب کننده پوست نیز است.

کرم ضد آفتاب کودکان الارو

کرم ضد آفتاب ضد لک اسپات سولوشن با SPF 50+

کرم ضد آفتاب ضد لک اسپات سولوشن الارو به از بین رفتن لک و کمرنگ شدن لک‌های پوستی حاصل از آفتاب کمک می‌کند و نمی‌گذارد لک‌های جدید پوستی ایجاد شوند.

این کرم خاصیت روشن کنندگی و ضد التهابی قوی دارد و با داشتن فیلترهای شیمیایی و فیزیکی، از پوست در مقابل اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند.

لوسیون افترسان، خنک کننده و تسکین دهنده پوست بعد از آفتاب

پوست بعد از آفتاب گرفتن ممکن است دچار آفتاب سوختگی، التهاب و سوزش شود. با استفاده از لوسیون افترسان الارو این مسئله کاملا برطرف شده و دیگر پوسته پوسته و خشک نمی‌شود. ضمن اینکه باعث ماندگاری رنگ برنزه روی پوست می‌شود.

این محصول به دلیل اینکه از پوسته‌ریزی بعد از آفتاب جلوگیری می‌کند، باعث ماندگاری رنگ روی پوست می‌شود. این محصول حاوی ویتامین E و خاصیت آنتی اکسیدانی است و در آن از روغن کنجد برای مرطوب کنندگی و نرم کنندگی پوست استفاده شده است. این محصول فاقد الکل و پارابن است و می‌توان از آن روی پوست صورت و بدن استفاده کرد.


برای خرید ضد آفتاب ‌های الارو از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

 

لینک خرید


برای داشتن پوستی زیبا و سالم باید روتین مراقبت از پوست را رعایت کرد و حتما در این روتین از ضد آفتاب نیز استفاده کرد.

شما برای داشتن پوستی سالم، بدون لک و زیبا از چه ضد آفتاب خارجی استفاده می‌کنید؟ بهترین کرم ضد آفتاب خارجی از نظر شما باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cart
Your cart is currently empty.