d8a8d8a7 d8aad8b2d8b1db8cd982 d8a8d988d8aad8a7daa9d8b3 d8b2db8cd8b1 d8a8d8bad984d88c d8aad8b9d8b1db8cd982 d8b1d8a7 d981d8b1d8a7d985d988 651945facd1e8

با تزریق بوتاکس زیر بغل، تعریق را فراموش کنید!

تزریق بوتاکس زیر بغل برای جلوگیری از تعریق، یک نوع درمان غیر جراحی است که به عنوان یک راه‌حل موثر برای کاهش تعریق بیش از حد در نواحی مختلف بدن، از جمله زیر بغل مورد استفاده قرار می‌گیرد. تزریق بوتاکس زیربغل، تعریق بیش از حد بدن را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش داده و گاها حتی به طور کامل بهبود می‌بخشد، اما فراموش نکنید که نمی‌توان این مسئله را به طور کامل به فراموشی سپرد. این درمان با تزریق موادی به نام بوتولینوم توکسین به منطقه مورد تعریق اعمال می‌شود که با کاهش فعالیت عضلات محل تزریق، باعث کاهش تعریق در آن منطقه می‌شود.

این روش برای فصول گرم سال بسیار مناسب است و امروزه بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است. انجام بوتاکس زیربغل تاثیرات مثبتی را به همراه دارد و ممکن است نیاز باشد تا در دوره‌های بعد نیز، نیاز به درمان با بوتاکس تکرار شود تا بتوان از تاثیرات آن استفاده کرد. اما با این حال، قبل از تصمیم گیری برای استفاده از این درمان، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا بتوانید از مزایا و معایب آن برای شرایط خاص خودتان آگاه شوید و تصمیم مناسب‌تری اتخاذ کنید.

ما در این قسمت از وب سایت الارو سعی کردیم تا شما را با این روش یعنی تزریق بوتاکس زیر بغل، بیشتر آشنا کنیم. اگر شما هم جزء افرادی هستید که تمایل دارید تا این روش را امتحان کنید و یا می‌خواهید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید، تا انتهی مقاله همراه ما بوده و در پایان نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بدانید  سلنیوم و تاثیرات آن بر ریزش مو

اطلاعات بیشتر درباره بوتاکس صورت و پیشانی را در این مقاله بخوانید.

فواید تزریق بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس زیر بغل به عنوان یک روش درمانی برای کاهش تعریق بیش از حد در ناحیه زیر بغل استفاده می‌شود که نتایج آن، بعد از ۲ تا ۴ روز نمایان می‌شود. برخی از فواید این روش درمانی تزریق بوتاکس برای عرق عبارتند از:

  • کاهش تعریق زیر بغل

بوتاکس زیر بغل با کاهش فعالیت عضلات، تعریق زیر بغل را کاهش می‌دهد.

تعریق بیش از حد می‌تواند باعث کاهش اعتماد به نفس و ایجاد ناراحتی و استرس شود. تزریق بوتاکس زیر بغل، رضایتمندی بیشتر در زندگی روزمره را از بدن خود افزایش می‌دهد.

  • نتیجه طولانی مدت

تاثیر بوتاکس در کاهش میزان تعریق طولانی مدت است و در برخی از افراد تنها سالی یکبار نیاز به تکرار تزریق دارند.

با کاهش تعرق، بوی نامطبوع ناحیه زیر بغل نیز کاهش می‌یابد و ناحیه زیر بغل تمیزتر و بهداشتی‌تر خواهد بود. در نتیجه سبب بهبود کارایی طبیعی بدن و کنترل دمای بدن می‌شود.

  • کاهش اثر تعریق بر روی لباس

با کاهش تعریق در منطقه زیر بغل، اثرات ناشی از تعریق، مانند لکه‌ های سیاه و زرد رنگ روی لباس‌ها کاهش می‌یابد که می‌تواند بهبود ظاهر شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

بیشتر بدانید  5 تمرین مناسب افزایش حجم پشت بازو

خوب است بدانید که تزریق بوتاکس زیر بغل برای جلوگیری از تعریق، جلوی ۸۰ تا ۹۰ درصد تعریق را گرفته و  ماندگاری آن از ۴ تا ۱۳ ماه متغیر است.

عوارض جانبی تزریق بوتاکس برای تعریق چیست؟

عوارض تزریق بوتاکس زیر بغل عموما بدون واکنش است، اما در مواردی نیز دارای علائمی شبیه به سرماخوردگی و موقتی است. عموما این عوارض جانبی شامل آسیب به بافت پوست زیر بغل، سردرد، خشکی دهان، افزایش حساسیت پوست، خارش، تورم و کبودی در محل تزریق هستند. همچنین ممکن است عوارض جانبی شدیدتری نظیر ضعف عضلات دست و انگشتان رخ دهد. اما نگران این موضوع نباشید، زیرا موقتی بوده و وضعیتتان بهبود پیدا خواهد کرد.
در هر صورت، باید انجام تزریق بوتاکس برای تعریق زیر بغل شما، توسط یک پزشک مجرب انجام شود و روند درمان نیز زیر نظر او باشد.

با این حال اگر از عوارض و یا هزینه‌های آن نگران هستید بهتر است تا با انتخاب یک مام رول مناسب، بهداشت فردی و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید. پیشنهاد ما به شما دئودورانت ها و مام رول های الارو است که علاوه بر کیفیت بالا دارای قیمت مناسبی هستند. برای تهیه این محصول کافیست تا به داروخانه‌های سراسر کشور برای خرید حضوری و یا به بخش محصولات الارو در وب سایت الارو برای خرید آنلاین مراجعه کنید.